Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zázrak do auta jménem magnetizér?

Dobrý den, chci se zeptat na tuto věc, náhodou jsem na to narazil na aukru na tento "zázrak", toto píše prodejce:
1. Snížení spotřeby paliva a to mezi 13-22 procenty,při zachování stejného způsobu jízdy
2. Získání efektu vysokooktanového paliva,při tankování paliva levnějšího
3. Zlepšení akcelerace vozidla – 15 procent
4. Zvýšení výkonu a dynamiky motoru – 16 procent
5. Utišení chodu motoru
6. Plynulost a rovnoměrnost práce motoru při všech otáčkách
7. Zvýšení maximální rychlosti – cca 14 procent
8. Zlepšení vstřikování paliva
9. Čistější svíčky
10. Pročištění přívodů a spalovací komory
11. Rychlejší start při nižších teplotách(i u nafty)
12. Prodlužuje životnost palivového čerpadla
13. Snižuje nahřívání turba a prodlužuje jeho životnost
14. Značně zvyšuje životnost motoru
15. Vylepšuje spalovaní rakovinotvorného Benzenu v benzínu NATURAL
16. Snižuje tvorbu emisí CO2,HC i Nox – cca o 50 procent.Spaliny přestanou vytvářet charakteristický zápach,obzvláště při naftě a LPG
17. Rychlá a velice jednoduchá montáž bez narušení přívodů – zachováváme garance týkajících se nových vozů,do vozidla montáží magnetizérů nezasahujeme!

http://aukro.cz/jezdete-levneji-magnetizery-expand erod-1-3-do-2-3l-i2378660309.html

máte nějaké zkušenosti?

Mám dobrou zkušenost s používáním několik let, první auto benzínový motor a druhé na etanol 85. Spotřeba jde dolů min. o 1/2 l a motor je živější. Na ty radílky, kteří vždy všechno vědí dopředu a přitom nemají s tím žádnou zkušenost se vykašlete.

Jo? A jak to funguje víš? Z uvedený fotky jasně vyplývá, že je v tom jen ledka s předřadným odporem a kondenzátorem, kterej tam je zbytečnej. Na snížení spotřeby to nemůže mít absolutně žádnej vliv. Když by se to vzalo úplně do detailu, tak to spotřebovává pouze další elektrickou energii, která se v autě vyrábí spalováním paliva. Takže spotřebu by to vlastně mělo spíš zvyšovat a asi opravdu i zvyšuje. Sice hodně málo, takže to asi je nepostřehnutelný, protože ta ledka má odběr jen pár mA. Je to úplně stejnej podvod jako šetřič energie do zásuvky v baráku.