Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zázrak do auta jménem magnetizér?

Dobrý den, chci se zeptat na tuto věc, náhodou jsem na to narazil na aukru na tento "zázrak", toto píše prodejce:
1. Snížení spotřeby paliva a to mezi 13-22 procenty,při zachování stejného způsobu jízdy
2. Získání efektu vysokooktanového paliva,při tankování paliva levnějšího
3. Zlepšení akcelerace vozidla – 15 procent
4. Zvýšení výkonu a dynamiky motoru – 16 procent
5. Utišení chodu motoru
6. Plynulost a rovnoměrnost práce motoru při všech otáčkách
7. Zvýšení maximální rychlosti – cca 14 procent
8. Zlepšení vstřikování paliva
9. Čistější svíčky
10. Pročištění přívodů a spalovací komory
11. Rychlejší start při nižších teplotách(i u nafty)
12. Prodlužuje životnost palivového čerpadla
13. Snižuje nahřívání turba a prodlužuje jeho životnost
14. Značně zvyšuje životnost motoru
15. Vylepšuje spalovaní rakovinotvorného Benzenu v benzínu NATURAL
16. Snižuje tvorbu emisí CO2,HC i Nox – cca o 50 procent.Spaliny přestanou vytvářet charakteristický zápach,obzvláště při naftě a LPG
17. Rychlá a velice jednoduchá montáž bez narušení přívodů – zachováváme garance týkajících se nových vozů,do vozidla montáží magnetizérů nezasahujeme!

http://aukro.cz/jezdete-levneji-magnetizery-expand erod-1-3-do-2-3l-i2378660309.html

máte nějaké zkušenosti?

419 krun a takové zázračné účinky? To by to tam montovali už v továrně, ne? Lepší akcelerace, zvýšení výkonu, vyšší maximálka a snížení spotřeby. To si myslím, že by byla pořádná konkurenční výhoda.

edit: Jen tak mě napadlo, kdyby tohle opravdu fungovalo, bylo by to známé a ve výrazně vyšší cenové kategorii. Snažili by se dělat konkurenci chip-tuningům, které jsou o minimálně o nulu jinde, ale mají alespoň nějaký měřitelný přínos.

Mám s tím velmi dobré zkušenosti. Můj Mercedes to má už z výroby a docela mi to vydělává. Tím že to namontovali na všechny šlaušky, tak dokonce odprodávám ušetřený benzin sousedovi. A ta vůně co se line z výfuku je lepší než stromeček který jsem používal.
Já mám návod v angličtině a tam doporučují namontovat to na přirození a erekce je lepší, než s Viagrou. V českém návodě se to nesmí uvádět, protože by to snižovalo prodej Viagry.
Viagru kterou ušetříš dej po jedné tabletce do každého válce. Pístní kroužky se ztopoří, utěsní válec a tím zvýší tlak ve válcích a tím i výkon. Prý se to bude od nového roku dávat do BMW.

Vždy se zeptej: Je na této zeměkouli nějaký výrobce automobilů, který by příslušné heblo do svého auta nenainstaloval a tím položil konkurenci na lopatky? A má je někdo??
Pamatuji - magnety na palivové potrubí, gumové pásky které se tahaly za auty aby odvedly statickou elektřinu, Přítlačné plošky na stěrače, dokonce plechy s vrtulkou, které se montovaly pod karburátor a měly vytvořit vír, jako ve flašce a tím přeplňovat motor, modré světýlka, které se dávaly za sluneční clonu a měly zamezit oslnění a další nápady které měly jedno společné - vydělali na nich výrobci a prodejci.

Však to tam píšou

Jedná-li se o tak převratný výrobek,proč není montován do automobilů sériově,přímo výrobcem?
Tuto otázku jsme položili vysokému představiteli automobilky.Nutno podotknout,že se jedná o soukromý rozhovor,vypověděl:Každé zařízení,které zvyšuje technické parametry motoru,konstruovaného dlouhá léta vysoce odbornými konstruktéry,za použití ohromného množství peněz,se setkává s nechutí investovat do maličkosti,která zvýší výkon motoru.
Ekonomická strategie každé firmy spočívá v tom,že pokud chceš vlastnit rychlejší auto s kvalitnějším motorem,kup si dražší model!Pokud zařízení za několik stokorun může v některých případech zapříčinit,že zákazník získá srovnatelné hodnoty slabšího a silnějšího modelu,určitě neutratí nemalé částky za model vyšší třídy!
Tímto pravidlem se neřídí jen automobilky,ale například i výrobci počítačové techniky.Chceš-li mít v počítači rychlejší procesor,kup si dražší a nesnaž se zvýšit výkon slabšího.
Naštěstí se situace pozvolna mění.V mnohých autosalonech v USA a Japonsku magnetizéry na přání montují továrně.

:-)JOKE:-)

Komentáře hodnotí jen provedení obchodu a dodání zboží. Že je to placebo, tak to už v těch komentech není.

Edit:
Ale něco v těch komentářích je, ale sviňárna této věcičky je kouzlo 90 dnů, než se to projeví. Do tý doby na to většina lidí zapomene a nebo se na to vyprdne. A ti, co napsali pozitivní komentáře, tak snad kromě jednoho psali, že doufají, že to bude fungovat.

Rychlost , doprava a stav zboží byl v naprostém pořádku , neutrál dávám jen z důvodu že nejsem přesvědčen o funkčnosti tohoto zařízení . Doposavad jsem nezaregistroval jakoukoli změnu ve spotřebě .

[Přidáno: Út 8. červen 2010, 22:45:15 CEST] Opět unáhlený komentář.Výrobce dává záruku funkčnosti,ta zní"Pokud po uplynutí 90 dní/1600km nespatříte na svém voze účinky magnetizérů,vracíme peníze zpět ".Od koupě neuplynul ani měsíc!

Co na tom může trvat 90 dní? To magnetizuje celej motor, nebo co? Z popisu to vypadá, že to upravuje proudící plyny a kapaliny, což by mělo být okamžitý. Pokud tohle někomu nedojde a furt tomu věří , pak to musí být idiot a zaslouží si být obrán o svoje peníze.

Pokud tohle někomu nedojde a furt tomu věří , pak to musí být idiot a zaslouží si být obrán o svoje peníze.

Tak s tím nelze než souhlasit. Lidi nalítnou na každou kravinu a často jsou ochotni zaplatit nemalé peníze. I když v tomto případě zas až o takový majlant nejde, najde se určitě dost důvěřivců, kteří nechají výrobcům či obchodníkům vydělat pořádný balík... :-/

A v tomto případě to vidím tak, že ta věcička je dělaná na placebo efekt a na tahání peněz z lidí a prodejce z toho má solidní zisk, ale pokud by to někdo napadnul u soudu, tak minimálně prodejce z toho vyjde s čistým štítem, protože prodejce nemůže přece garantovat funkčnost, to by museli napadnout výrobce a i tak (hádám) je určitě někde nějaká kouzelná větička, že to nemusí fungovat vždy a všem.

Copak nějakej magnetizér, tam by se při velké snaze dal nějakej účinek snad hledat.
Ale tohle je darda! To už je snad test debility národa a zkouška jestli na to nějakej blbec vletí:-D
Jak jednoduché. Strčíš do zásuvky zapalovače, nepřijde to do styku s motorem ani palivem a už to šetří.
A určitě to modře svítí. A v tom je ten zázrak:-Dhttp://www.hit-electronic.cz/neosocket/285-neosock et-alpha-sporic-paliva.html

Mám dobrou zkušenost s používáním několik let, první auto benzínový motor a druhé na etanol 85. Spotřeba jde dolů min. o 1/2 l a motor je živější. Na ty radílky, kteří vždy všechno vědí dopředu a přitom nemají s tím žádnou zkušenost se vykašlete.

Jo? A jak to funguje víš? Z uvedený fotky jasně vyplývá, že je v tom jen ledka s předřadným odporem a kondenzátorem, kterej tam je zbytečnej. Na snížení spotřeby to nemůže mít absolutně žádnej vliv. Když by se to vzalo úplně do detailu, tak to spotřebovává pouze další elektrickou energii, která se v autě vyrábí spalováním paliva. Takže spotřebu by to vlastně mělo spíš zvyšovat a asi opravdu i zvyšuje. Sice hodně málo, takže to asi je nepostřehnutelný, protože ta ledka má odběr jen pár mA. Je to úplně stejnej podvod jako šetřič energie do zásuvky v baráku.