Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eternit

Dobrý den prosím o radu.Při opravě balkonu vysadili výpln ze zábradlí.Praskl roh a tím bylo zjištěno že nejde o sklo ale o eternit..jsem povinna si tuto výpln nechat znovu nasadit? Balkon je větší a hodně využíván..dětmi atd.Byt je státní.Děkuji iva
Upravena velikost písmen. (Kurt)

azbestu v otevřeném prostoru bych se nebál - tam by bylo třeba doslova namlít několik takových desek za hodinu, aby se koncentrace azbestových vláken nějak znatelně zvýšila.

Spíše bych se ujistil, že deska dobře drží a nehrozí její vylomení a pád (a tudíž riziko zranění nebopoškození cizí věci pod balkonem nebo dokonce pád dětí z balkonu dolů)