Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zámková dlažba stání na auto

Tak stále dumám nad tím jak to udělat v návodu Diton je
na původní zeminu 20 cm štěrkodrť 0-63 mm další vrstva 20 cm MZK 4-32 mm další ložná vrstva 4-8 5 cm a dlažba 8 cm
Teď otázka musím kopat příjezd půl metru do země nebo se dá nějak nahradit první vrstvy třeba beton plus kari síť ,děkuji

zajimave nekde jsem cetl ze se ma kopat az 85cm ale myslim ze to bylo na silnicni komunikaci
planuji take stani pro auto takze jsem se rozhodli prvni rok vykopat 30cm navezt sterk a parkovat necham to pres zimu
a az si to sedne a vyjezdim koleje pak prebytecny sterk jednoduse uberu a polozim zamkovou...