Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem užitkova voda ze studny

Zdravím vás,
potřeboval bych celkově poradit, mam na zahradě studnu a chtěl bych ji využít abych z ní čepal užitkovou vodu ( do pračky, na zachody )
A vubec nevim co a jak, na netu jsem nenašel postup co a jak, tak kdyby si na mě někdo udělal čas a poradil čím začít a čím pokračovat, nějake vychytávky a rady... co je nejlepší atd.
Děkuju moc za Váš čas...

Netuším jak by se měřila odtoková voda tedy, ne že by to nešlo. V průmyslu běžně.
Spíš na to mají Vaky tabulky a střihnou to podle nich tak, aby nebyly škodné.
O tomhle vím jen od souseda, který jede na svou studnu, vodu z řádu jen na vaření.
Aby na něj nenapasovali tu tabulkovou částku, nějakým "dotazováním" zjistil, že když odebere určité množství vody z řádu, tak do toho nebude nikdo rýpat.
Takže si hlídá kubíky, aby neodebral málo.:-)

No přece ponorné čerpadlo nemá zásobník nebo jo?:)) Pokud ano tak to problém nebude, pokud by nebyl, tak jak by se spouštělo, když pračka bude chtít napouštět? My jsme vždycky měli Darlinga a ponorné jsme používali na zalevání a tam čouhala ze studně jen hadice... to je ale už dlouho.