Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parkovaní na auto

Ahoj všem
Tak jsem se pustil do parkvaní na pozemku na auto v provní řadě bych se chtěl zeptat stání bude 6 krát 3 metry zabetonuji obruby udělám vrstvu betonu se sítěma -1,5 cm pod vrch obruby a na to bych chtěl dát 1,5 cm toto ,vyděl jsem to v receptáři page-podlahy---ceny_3.html
dělat si to budu ale sám
1.jak silnou vrstvu betonu mám udělat
2. nví někdo co je to za praskiřici ??Epoxidová?Prosím nějaký odkaz děkuji

Tak beton je hotový ale stále nevím jaký povrch jestli nějakou dlažbu nebo lepit praskyřicí kámen 4-8 , nebo je možnost lepit na beton zámkovou dlažbu?Chci něco ne mo drahého aby to vydrželo a nemusel jsem to za rok předělávat.