Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parkovaní na auto

Ahoj všem
Tak jsem se pustil do parkvaní na pozemku na auto v provní řadě bych se chtěl zeptat stání bude 6 krát 3 metry zabetonuji obruby udělám vrstvu betonu se sítěma -1,5 cm pod vrch obruby a na to bych chtěl dát 1,5 cm toto ,vyděl jsem to v receptáři page-podlahy---ceny_3.html
dělat si to budu ale sám
1.jak silnou vrstvu betonu mám udělat
2. nví někdo co je to za praskiřici ??Epoxidová?Prosím nějaký odkaz děkuji

neskúsiš to urobiť naraz, keď už tam pôjde betón tak si ho daj rovno oraziť napr takto "razeny-beton" cenovo to bude to isté ale ty nehneš ani prstom
ináč čo sa týka kamenného koberca tak mi jedna naša firma poslala na požiadanie vzorky
ja ti neviem da sa to použiť v kuchyni ako sito na cedenie rezancov a iných potravín

Nevim.

Epoxid je hodne drahej, podle me to bude spis polyester, ten se da sehnat uz kolem 40kc/kg. A tipuju ze v nem bude trocha sekanyho skelnyho vlakna - neni skoro videt, stoji malo, ale podstatne zlepsi pevnost.
Zkusil bych koupit betonovou dlazdici, kilo pryskyrice, otestovat, parkrat prejet nakladakem a pak se uvidi.

Tak beton je hotový ale stále nevím jaký povrch jestli nějakou dlažbu nebo lepit praskyřicí kámen 4-8 , nebo je možnost lepit na beton zámkovou dlažbu?Chci něco ne mo drahého aby to vydrželo a nemusel jsem to za rok předělávat.