Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrzající podlaha z prken

Bratr si koupil cca 65 let starý dům kde jsou podlahy z dřevěných prken (na nich tedy ještě 2 vrstvy lina). Prkna se zají být dravá, nejsou vlhká, ani nejsou prožraná.
Problém s podlahami je ten, že opravdu strašně vržou. Máte nějaký recept na to, jak tuto nepříjemnost minimalizovat?

Jestli by třeba pomohlo ty prkna na víc místech podložit aby se neprohývaly?

Vana se možná utrhne protože pěna nemá jinou cestu. Podlaha se musí dělat pomalu po částech a přebytek pěny uteče vyvrtanými otvory. Ty se pak můžou vyčistit a zaslepit třeba kolíky. Já to dělal v podkrovní místnosti a bez problémů. Jenom tam nesmíš najednou naprat celou pěnu