Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyrovnání schodů s jakýmsi nátěrem

Ahoj,
chystám se na položení lina na betonové schody a protože už jsou lehounce prošlapané, chtěl bych je nějakou hmotou srovnat. Jsou nicméně natřené nějakou hnědou barvou nebo co to je a nevím, co použít, aby to pevně přilnulo.
Nebo to mám podrápat flexou, než na to něco napatlám?

Díky za rady!

[img=/file/view/1568-schody-jpg]http://kutilska.poradna.net/file/view/1568-schody- jpg[/img]

dráťák nemám, nicméně jsem to teď pět minut šudlal drátěným kartáčem a ani se to nehlo. Ten úzký pruh netuším co je. Asi to dopadne flexou a brusným kotoučem. To zas bude hokna.
Nějak se nemůžu smířit s tím, že by adhezní můstek byl tak zázračný.