Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte kvalitní akuvysavač

Máte někdo zkušenost s kvalitním akuvysavačem (dobrá výdrž a tah).
Mám ETA typ 1422, ale to je neštěstí (asi jako většina výrobků této značky), tak bych rád pořídil něco použitelné.
Díky za typy.

Nikdy se těchto diskuzí nezúčastňuji ale protože vlastníme jednoruční vysavač ETA 7422 (Ni-MH 14,4V) nad jehož výkonem a výdrží baterií při použití vždy žasnu, musel jsem se nyní o tuto zkušenost podělit. Také jsme již v minulosti vlastnili jiné, a za nic to nastálo. Samozřejmě jako vysavač do sítě o výkonu 1000W to není, vysávat koberec s ním rozhodně nelze už vzhledem k rozměrům sací hubice, ale tah na úklid auta velice dobrý. A hlavně ten tah vydrží i po 4.letech používání na celé auto.