Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte kvalitní akuvysavač

Máte někdo zkušenost s kvalitním akuvysavačem (dobrá výdrž a tah).
Mám ETA typ 1422, ale to je neštěstí (asi jako většina výrobků této značky), tak bych rád pořídil něco použitelné.
Díky za typy.

Samozřejmě neočekávám výkon srovnatelný s klasickým vysavačem, ale když může akušroubovák pracovat několik desítek minut s mnohem větší zátěží tak snad jde podobný výkon dosáhnout i u vysavače.
Proto mě zajímá osobní zkušenost někoho, kdo je se svým akuvysavačem spokojený. Ta ETA je opravdu zoufalá jak ve výkonu, tak i výdrži baterií.

Já sem koupil ženě k vánocům tento Sencor SVC 190B stál 4 kila a za tu cenu to je super,saje dobře včera jsem s ním vysál kompletně 2 auta a nebyl ještě vybitý.
Mohu doporučit jako co víc chtít za ty prachy ,jó a v obou autech byl po zimě celkem svinčík jak pod sedadly a hlavně v kufru sice jsem ho musel co chvilku vysypat ale poradil si s tím statečně.

Nikdy se těchto diskuzí nezúčastňuji ale protože vlastníme jednoruční vysavač ETA 7422 (Ni-MH 14,4V) nad jehož výkonem a výdrží baterií při použití vždy žasnu, musel jsem se nyní o tuto zkušenost podělit. Také jsme již v minulosti vlastnili jiné, a za nic to nastálo. Samozřejmě jako vysavač do sítě o výkonu 1000W to není, vysávat koberec s ním rozhodně nelze už vzhledem k rozměrům sací hubice, ale tah na úklid auta velice dobrý. A hlavně ten tah vydrží i po 4.letech používání na celé auto.