Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nitujem, nitujes, nitujeme...

Cest, chcel by som sa vas spytat na vas nazor k jednej veci, ktora mi neda uz tri dni spat. Pri opaskoch vzdy vidim v popisoch napisane, ze sa da odskrutkovat nit a tym opasok skratit. Pride mi to ako nezmysel, kedze nit (cesky nespravne skomoleny na nyt) je IMHO nerozoberatelny spoj. Takze, existuje pre opasky vynimka, alebo to predajcovia takto oznacuju schvalne aby spomalili vyvoj ludstva. dakujem za odpovede

Tím se netrap. Raději mi řekni, čím se vyvrtávají díry do makarónů.Čechůni jsou vůbec divní. Představ si , že nit je u nás takový ten tenký provázek, kterým se šije. To se raději zamysli, co se odehrává v hlavách lidí, kteří prádlu v různých barvách říkají bielizeň. :-D:-D

Když jsme dělali na Slovensku, chodili jsme sice na desiatu, ale až v jedenáct!!! Prostě blázinec.
Ale to není nic proti Rusku. Stalin vlastně nebyl Stalin, ale Šugašvili, Lenin nebyl Lenin ale Uljanov, a Velkou říjnovou revoluci si klidně udělají v listopadu. Jak má člověk potom takové zemi věřit? ]:)

PS: Ještě jsem zapomněl dodat, že když rolníci pracují na poli, tak polníci celkem zákonitě na roli....:-D