Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh AM

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s jedním teoretickým problémem odvození vztahů v oblasti elektrotechniky, konkrétně frekvenčního pásma a amplitudové modulace. Zadání příkladu je následující:
Návrh AM
Zadání: Odvoďte vztah pro frekvenční pásmo pro amplitudovou modulaci:
-nosný signál: 100 kHz;
-modulační signál: 100 – 8000 Hz;
-modulační zdvih: 50 %;
• frekvenční pásmo:?.

Byl bych vděčný za jakoukoliv radu nebo postřeh, který by mi pomohl nebo vysvětlil daný problém.
Předem děkuji všem, kteří budou ochotni mi pomoci.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, když podle zadaných parametrů chci dosadit do vzorce 10 uvedeného zde http://fyzika.jreichl.com/main.article/view/1389-a m... ... a nemám zadánu amplitudu Un a amplitudu Um. Tak si určím sám např. Un=1V a Um=0,5, aby mi to vycházelo do vzorečku hloubky modulace? Lze to takto udělat pokud nemám zadány tyto amplitudy nebo je nějaký vzorec na zjištění amplitudy z těch třech zadaných veličin? Protože, když to dosadím tak, jak říkám, vychází mi postranní pásma v mínusu. Je to možné?