Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompresor z mrazáku

zdravím, hele hodlám vytáhnout kompresor ze starého mrazáku a použít ho jako kompresor na foukání kol. Vedou od něj 3 trubičky.... 1 je zaškrcená ( předpokládám že od výroby) a zbylé 2 jsou připojené??....otázka: kčemu jsou ty zbylé 2??? můžu je volně ustřihnout nebo v nich je nějaký plyn ( co bývá v mrazácích)?? předem děkuji za rychlé odpovědi..

jo a jeste jedna poznamka tady mas odkaz na stranku jak si to zapojit na tom kompru je to uplne polopaticky vystetleno a nafoceno takze to pochopi i male ditě http://www.rcmodely1.estranky.cz/clanky/zapojeni-k ompresoru-z-lednicky-a-jeho-mech_casti.html. p.s. a to ze ti nekteri chytraci tady doporcujou ze si mas koupit nejaky komprik za 200 vubec je neposlouchej sice mas krasny kompresorek ale na dve veci řve jak stara koza a hovno fouka a pomalu. ten z te lednice taky fouka o neco pomaleji ale pekne potihu v klidecku a spotreba elektriny taky nekde jinde. nezapomen ze ten kompresor z te lednice nesmis nahybat moc protoze ti muze zacit vytikat olej znej ven skrz ty strihle trubicka a jen pro uplne informace přes tu jednu to ten vzduch nasava a tou druhou ho tlaci

Tak zdař buh kutile a a ti fouka