Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojistka Felicia

Zdravím, mám felicii 1,3 a mám dotaz. Jáké číslo pojistky patří autorádiu? Vůbec nikde jsem to nemohl vyčíst. Děkuji za odpovědi.

Tak už jsem si s tím poradil. Napojil jsem plusák od rádia na vypínač a pak na kontrolku s žárovičkou, abych viděl, zda-li je obvod v činnosti. A z kontrolky do Iso konektoru. Vyzkoušel jsem to, obvod funguje, vypínač taky, ale nesvítí mi žárovička. Zkoušel jsem měnit žárovky, ale nesvítí, ač byly žárovičky dobré. Když vyndám žárovku z kontrolky, tak rádio nehraje, vlastně rozpojím obvod. Vrátím žárovku, rádio hraje, ale žárovka nesvítí. V čem je problém? Má být ta kontrolka paralelně nebo jak? Tady je takový lehký nákres: 83schema_kontrol.jpg