Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SVÁŘEČ TIG

Jsem bohužel bez zaměstnání,ale našel jsem na internetu volnou práci jako SVÁŘEČ TIG.Zajímalo by mě jak moc je těžké se rekvalifikovat na svářeče.Je možný se tím uživit i když s tím nemám zkušenosti a začal bych od nuly zkušeností v oboru svářeč.Předpokládám,že tato práce je určitě úkolová a plnit normy zpočátku,asi nebude možné.Jak dlouho to trvá,než získá člověk ten grif Děkuji za odpovedi

No, jak se asi budou tvářit na životopis - řezník 10 let, svařeč 5 měsíců. No nevím, mít firmu, tak tohle půjde do koše jako první, nebo ho vezmu na nějaké výpomocné práce. Aspoň kdyby byl od černého řemesla, ale takhle..... personalisté na to nebudou koukat moc nadšeně. Jedině, že bys měl předem domluveno zaměstnání, což pracák dělává. Svářečák zaplatí pracák, ale musíš mít potvrzení od nějakého zaměstnavatele, že tě po tomto kurzu zaměstná a ty podepisuješ, že se pár měsíců neukážeš na pracáku. Nebo to tak alespoň bývalo asi před 10 lety.