Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásuvka na 380V

Zdravím.Mám problém se zapojením zásuvky na 380V.Na baráku máme ještě tu starou porcelánovou 4 kolíkovou.Na kompresoru mám novou 32A,ale už s 5ti kolíky.Jak to zapojím když mám koupenou novou samici a potřeboval bych ji vyměnit za tu porcelánovou?

Nevím proč chcete neúplnými informacemi radit někomu, kde nemá dostaečné znalosti v oblasti elektro a dopomoci mu k nějakému úrazu el. proudem nebo jinému průšvihu. Copak je problém zjednat si na takovou maličkost odborníka s příslušným oprávněním ?
Některým radilům také uniklo, že v baráku je asi ještě rozvod bez proudové ochrany, když do staré zásuvky vedou jen čtyři dráty.
Takže rozum do hrsti, řešení je zcela jednoduché.