Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenapouštění splachovací nádobky

Dobry den, nainstalovali jsme v byte novou splachovaci nadobku a prvni den vse OK. Nyni se ale obcas stane, ze se nadobka nezacne napoustet po splachnuti. Je nutne zastavit hlavni privod vody do nadobky a znovu jej pustit (takto to udelat treba 2x za sebou) a nadobka zacne napoustet. V cem by mohl byt problem?

Dekuji.

V první řadě mrknout, jestli nedře plovák o stěnu nádobky. Pak bych rozebral napoušťák a propláchnul. Zastavením vody při výměně se uvolní bordel v trubkách a může to ucpávat. Při čištění bych pustil na chvilku vodu na plno - hadici přímo do záchoda, aby se to kapku eliminovalo.