Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak obnovit popisku na hlinikovem panelu

Panove , mam takovy problem, treba mi poradite.

Ne starem kousku elektroniky mam castecne setreny popis na prednim panelu.
Nevite nekdo , jak neco tokoveho vyrobit nebo obnovit ?
V tomto pripade, jak je videt z fotky se jedna o popisku ON / OFF s prislusnym obrazkem stlaceneho tlacitka ( viz foto).

Podklad je hlinik, ktery je velmi jemne brouseny (jednim smerem) a na nem je onen popis. Originalni popis je tam, predpokladam, natisten.

Asi idealni by byl propisot, ale ten ma bohuzel uplne jiny font nez je ten ktery potrebuji. A nevypadalo by hezky a bylo by velmi napadne, kdyby napis ON/OFF mel uplne jiny styl.

Zkousel jsem take tenkou permanentni fixu (treba na popis CD) ale diky tomu jednosmerne jemne brousenemu hliniku se to stejne trochu rozpijelo.

Jde mi tedy o to, jestli nekdo nevi, jak vyrobit nejaky obtisk nebo neco podobneho.

diky za pripadne rady a inspiraci.

Je to písmo z rodiny Eurostyle.
Tady máš podle fotky náhled
a tady si stáhni soubor.eps
grafika1-eps
který načtou grafici fšude.
smazat:

Zajdi do reklamky, kde polepují auta.
Pečlivě změř velikost x (na desetiny mm) oni si soubor.eps už zvětší/zmenší.
Vyřežou na řezacím plotru z černé MATNÉ!!! fólie. (ptej se jestli ji mají - matná není obvyklá)
Chtěj to na přenášecí fólii - tzn. vyřežou, strhnou okolí a na zbytek nalepí
takovou poloprůhlednou vjec a spolu s ní sundají nápis z papíru.
Doma to nalepíš na původní místo a tu přenašečku opatrne strhneš.
Nemusí se lakovat, na autech to roky drží, že...
Akorát nevím, jak odstraníš dokonale starý nápis, bo se na původní se určitě netrefíš.

PS: Pokud budou chtít víc jak 100,-Kč, tak jsou zloději![]