Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Candy pračka

DObrý den život skončila naše stará pračka vydržela 15 let a chceme něco kvalitního a hezkého co myslíte candy EVO 1484 LW

Těžká rada. Známej si koupil pračku za 30 tisíc, jakousi úžasně chytrou, po nějaké době začala stávkovat a to tak, že byla plná prádla a odmítla prát, protože tvrdila, že v ní prádlo není. Opravář prý jen kroutil hlavou.
Sám jsem si koupil nejlevnější kterou měli, je to taky Candy (CWF-410), už pere 6 rok bez problémů. Pokud odejde, s klidným srdcem ji vyhodím, koupím novou. Stála tuším 6 tisíc. Kdyby stála 30 tisíc, asi by mně to štvalo daleko víc. Rámus moc nedělá, když mám zavřený dveře koupelny, kolikrát ani neslyším, že ždímá.
Další postřeh. Nač je pračce 30 programů, když většina lidí využije tak dva. Stejně se dneska všechno pere na 40, kdo dnes třeba vyváří plíny, nebo prostěradla? A jestli má menší otáčky na odstředění(po pravdě netuším kolik má) a prádlo není tak vyždímaný, je to zas líp pro něj, tolik netrpí. Doma to stejně uschne za chvílí. Podle mně jsou drahý pračky jen pro výrobce způsob, jak tahat prachy z důvěřivejch lidí. Nevěřím, že by ta 5x dražší pračka taky 5x líp prala ;)