Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prošroubování spz/rz

Dobrý den,

Jelikož jsem nikde na internetu nenašel spolehlivou odpoveď, chtěl bych se dotázat zda v tuto chvíli(rok 2012) je možno prošroubovat spz/rz spolu s držákem natvrdo ke kastli/nárazníku. Možná si říkáte proč, vždyť v tom rámečku drží dobře..hhh známej před nedávnem hlásil odcizení rz na PČR. Nevím jestli kdyby to nestihl včas a stal se s jeho rz trestný čin a on neměl nahlášené odcizení, zda by z toho neměl nějakou polízanici. Prodejce v jednom servisu mě říkal: Nojo pane to máte tak, před revolucí se to šroubovalo, pak to bylo nějak zakázaný a teď nevím, prý snad je to už zase povolený. Značku bych si rád prošrouboval a hlavy šroubků přetřel na bílo aby to nevypadalo tak blbě jako na starých značkách kde to pak rezaví. Díky za odpovědi.

Mě SPZ z auta ukradli. Nahlášení, fůra chození, 500,- škoda a kamera na náměstí zrovinka nefungovala. Je mi fuk, jestli můžu nebo ne, prostě jsem to prostřelil dvouma šroubama 6mm, zazadu pořádný podložky, zepředu menší - to by museli odnýst celej nárazník. Šrouby zinkovaný aby nerezly. Na motorce mám prošroubováno a hlavy šroubů ve trvaru lebek a ani na STK ani při silniční kontrole nikdy nikdo nic neřekl, tak myslím není nic proti vyhlášce. Prostě to musí být čitelný a hotovo.