Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezavá voda

Zdravím,

v našem bytě máme už delší dobu problém s napouštěním horké vody v koupelně do vany, kdy nám teče i rezavá voda. Obvykle teče ve večerních hodinách, přes den a dopoledne ani ne a je to u horké vody. Teče nám nepravidelně 2x-3x do týdne, častějc od pátku do neděle. Někdy teče večer pořád, někdy jen chvíli.
Bylo nám řečeno, že by to mohla být baterie, kterou jsme měli novou, ale u ní by voda jen vypláchla špínu z ní a po chvilce by ta špinavá odtekla a tekla by zase čistá. U sousedů pod námi s tímto prý nemají problémy (my bydlíme v posledním patře).

V čem by mohl být problém, kde bychom ho měli hledat?

Předem děkuji za odpovědi.

No ihned určitě ne, pár vteřin trvá, než se ta voda oteplí... Ale slyšela jsem, že lidé v posledních patrech kvůli tomu mívali slevy kvůli rezavé vodě, je to ještě aktuální? A jak prokázat, že ji máme rezavou, když teče nepravidelně a při návštěvě kontrolora by zrovna tekla čistá?