Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porouchaný větrák v koupelně/wc

Dobrý den,
objevil se mi v bytě, respektive v koupelně propojené s wc, problém s větrákem. Po vypnutí spínače větráku bylo po koupi normální, že se vypnul až po chvíli (cca. 5 minú od sepnutí. Nyní se vypnout nechce vůbec. Tzn. že jediná možnost jak ho vypnout je vyhození pojistek. Bohužel po opětovném nahození začne odvětrávat automaticky, aniž by se sepnul spínač.

Stalo se to už někomu nebo by mi dokázal někdo poradit, co s tím (krom vyhození)?

Předem děkuji,

A.

Dobrý den,
tento stejný problém bohužel řeším i já, větrák se chová naprosto stejně. Podařilo se to někomu vyřešit bez výměny časového spínače? Stačilo by mi i vyřazení toho časového obvodu a nahradit ho vypínačem, tj. zapnu vypínač, ventilátor běží, vypnu vypínač, ventilátor se ihned. vypne.

Děkuji!