Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapojení lustru

Dobrý den, jak správně zapojím zelený kabel ? Hnědý a modrý jsou jasný. Ze stropu kouká černý modrý a zelený. Svítidlo je kovové. Jde mi o správné ukostření, zelený na lustru má dvě ukončení, na lustru je šroubek viz foto. Je správná domněnka, že konec s modrým označením přijde do lustru a druhý konec do stropu ? Děkuji

Zatím bych neřešil připojení lampičky ale toto: ""Ze zdi mám hnědý a modrý, ten končí v zásuvce za pohovkou"" Už tam je něco špatně. U zásuvky by měl být vždy žlutozelený vodič!!!
Pokud je to v zásuvce v pořádku a jen od ní je vyveden modrý a fáze, tak vysekat a dát kabel se žlutozeleným k lampičce.