Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava terénu

Ahoj všem chystám se letos předělat celou zahradu mame ji hodně členitou a výška zahrady (terénu je nad chodníkem u baráku) terén již strháváme ale otázka je terén zarovnat do roviny nebo někam naspádovat ?Spád může být jedině k silnici abych sousedům nehnal případně vodu kdyby byla nějaká průtrž .

To bude makačka máme barák hodně utopený pod okolním terénem spádovat to od baráku bude masakr ,možná by šlo nechat to mírně k baráku a podél baráku udělat odtokové šachty ,když to naspáduju od baráku tak u baráku směrem k moji zahradě bych musel mít výšku tak 40 cm hned vedle chodníku .Kdybych chtěl mít zahradu velde baráku stejně vysokou jako chodník a chtěl to spádovat od baráku tak od sousední parcely bych byl tak 30 cm pod .