Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pracka Elektrolux

Dobry den, prosim o radu. Mam pracku Elektrolux EW 1267. Pri prani na 40(jine jsem nezkousela)cyklus trva 2.03 hod. Zastavi na case 1.44 a nic nedela. Necha dvere uzavrene , vse sviti, jako by se nic nedelo a prala. Zadne chybove hlaseni se neobjevi. Myslela jsem, ze treba neumi ohrat vodu, tak jsem ji zastavila, nechala vypustit vodu a vyzdimat, vyndala jsem pradlo jeste teple. Pokud volim funkce mechanicky - otacenim volice, tak dela vse. Vypousti, zdima i odstreduje. Vim, ze budu volat opravare, ale na co mam byt pripravena :-) Dekuji moc za radu.Jeste jsem zapomela napsat, ze pred 2 mesici byla provedena prvni oprava po 6 letech - vymena uhliku. Dekuji.:-) Zuzka

.Dobrý den. Mám pračku elektrolux EWF 10470 W , která po chvilce praní nabíhá do vysokých otáček mlátí ,zastaví se a po několika minutách pere dál a nebo zase poskočí a zastaví se.Vše se děje v době kdy hřeje vodu a pere. Když otočím knoflík na ždímání vyždímá ,odsává . Dělá to při všech telotách. Prosím poraďte co to může být.