Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Strop na bungalov - detaily

Dobrý den, chtěl bych se poradit jak udělat strop na "bungalov" vytápěnou dílnu. Půda nebude využívána. Vnitřní rozměr stropu je 8x4m. Mám hrubou stavbu a na ní vazníkovou valbovou střechu dle obrázku. Navržený strop má dle projektu složení OSB, latě a SDK (mezi je izolace). Sháním nějaké detaily jak provést např. napojení stěny apod. Nemáte prosím zkušenosti s tímto typem stropu, případně kontakt na někoho kdo by mně poradil s detaily?

Děkuji za odpovědi
S pozdravem
Vladimír Diviš

Doporučuji nejdříve prostudovat následující příručky a pokud ještě budou nejasnosti, věřím že je dokonale zodpoví kolega radek2. On je specialista přez SDK. Nejen za mně myslím můžu napsat, že 12 cm izolace zateplení stropu je žalostně málo byť by šlo jen o příletostně užívanou dílnu, pro trvalejší využití naprosto nevyhovující. Pak je třeba uvažovat min o 20 cm.

EDIT: safra.. ještě ty slíbené odkazy: sádrokartonové stropy a montážní příručka.