Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na kolik váš vyšla studna nebo vrt?

Dobrý den, prosím o info, na kolik vás vyšla studna,resp. jestli je lepší vrt nebo studna kopaná. Vím že záleží na hloubce a podloží, ale pro orientaci. A jak pořídit stavební povolení na ni. Potřebuji souhlas sousedů? Je to na zahradě v zahr. kolonii. Děkuji

Ono bude záležet hlavně na hloubce.

Rodiče měli na zahradě studnu hlubokou 2,5 metry. Já mám doma (jako vedlejší zdroj, ale za minulého režimy, kdy ještě nebyl vodovod, to byl zdroj jediný) studnu 9 metrů. Kromě ceny za skruže (metrovky) mě to stálo akorát pětistovku za půjčení výtahu.

Kdes přišel k takové pěkně přezdívce? :-x