Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Podvodnik na bazose

Zdravim Vas,

prosim Vas ako mam riesit pripad ak ma jeden debil asi oklamal na bazose, zaplatil som mu 120 euro a nic mi neprislo, predtym mi poslal kontakt nanho a cislo uctu taktiez adresu ale iba mesto,,,zavolal som mu dohodli sme sa na kupe a bolo, mal mi tovar poslat kurierom avsak asi neposlal v sobotu so mu pisal a odpvoedal mi ze sa v pondelok nato pozrie co sa stalo zo zasielkou ale v pondelok mi nezavolal ako mal, dnes som mu volal nedvihal a potom vypol mobil....Mam to ohlasit na policii, mam nejaku sancu vobec ???? Zatial som pisal na Bazos podporu....

Prosim IBA SERIOZNE RADY nemam naladu ak sa mi tu niekto bude vysmievat, co je v poslednom case typicke pre tuto poradnu !!!

Zveřejňování osobních údajů bez souhlasu je protizákonné - zamykám. (Kurt)

Ak podviedli aj Vás, tak mi napíšte na info.jarosovci@gmail.com a poskytnem Vám všetky informácie od podvedených a kontakty na podvedených čo mám. Uistite sa však, či ide ISTO o tohto podvodníka !!!

Čo viem o tom NAŠOM podvodníkovi - jeho postupy a rysy:

Účet: 2921706656/0200 (z Bazoš.sk)
Bydlisko: NEZNÁME - podvádza ľudí po celom Slovensku
Používa emaily: robo.apa@centrum.sk, juraj.kk@centrum.sk, rakosto@centrum.sk
Overený telefón: +421949293520 ( z Bazoš.sk)
Meno: NEZNÁME

Zatiaľ vždy inzeroval iba na serveri Bazoš.sk !

Pri podávaní inzerátov používa postup: vymámiť peniaze a už neodpisovať.
Inzeráty po prevode peňazí vždy rýchlo zmazal. Najprv žiadal peniaze na účet a nechcel nič poslať dobierkou. Vraj pošte "nedôveruje" a peniaze potrebuje hneď a nemôže čakať. Poslal som mu teda iba 50 % sumy a malo mi to kuriérom prísť. Následne som bol ochotný poslať ďalších 50 %. Po prevode sa ešte pár dní tváril, že akože to posiela, no kuriéra neposlal a už ani neodpisoval na e-maily.

Jeho inzeráty:

V tomto inzeráte predával procesor Intel i5 2500k SandyBridge:
IP adresa podania inzerátu: 95.103.92.190
13. 2. 2012 - 12:47 - Číslo inzerátu: 13261773
Zmazal: Užívateľ, IP: 78.98.38.72, Kedy: 19.2. 2012 - 11:24:13,
- 15:29:36, Dôvod: Klasický

Inzerát, kde predával: grafickú kartu NVIDIA GeForce GTX670
Podané na Bazoš: 3. 10. 2012 11:33 - Číslo inzerátu: 18770879-
Zmazal: Užívateľ, IP: 91.127.54.4 Kedy: 5.10. 2012

Ak by ste vedeli poskytnúť akékoľvek relevantné informácie, boli by sme vďační. Dajte nám vedieť ! Zatiaľ vieme minimálne o 4 podvedených a suma, ktorú takto získal už atakuje 500 EUR ! . Vopred ďakujem tým ľuďom, čo sa ozvali, pretože sa TREBA ozvať !

Jaroš