Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plyn vs. E85

Ahoj
Mám Ford Mondeo 2005 2.0 16V Duratec HE benzín 107 kw
Při stálem zvyšování paliv uvažuji o jiném palivu co by jste mi kdo doporučil a jaké máte zkušenosti
Ročně najezdím cca 30 tis.kilometrů
Spotřeba benzínu průměr 7.4 litrů.
Děkuji

Já měl v autě, konkrétně v Subaru 2,5L LPG montované v polsku a totálně bez problémů a cena byla opravdu skoro poloviční než u nás. najel jsem s tím skoro 200tis a nebyl problém. Teď mám LPG dělané v čechách od Coubala a pořád samé problémy. Připadá mi že pořádně nevědí co dělají. nakonec jsem jim musel říct co by měli udělat aby to alespoň nějak fungovalo. Celá patálie ale trvala více jak rok a nesčíslně návštěv servisu.
A s tím LPG je to fakt. Já menší výkon nepoznal anii u jednoho auta. jezdí se za hubičku ale musím každých cca 400km tankovat nebo se to automaticky přepne na benzín a jede se na benzín. To je vždy jediný argument dieslařů, že musím každých 400km stavět a oni ujedou i 1000 km na jedno natankování. Chtěl bych vědět kdo z nich jezdí pořád těch 1000km na jeden zátah :-)

Bud rad ze ti to funguje bez problemu, ja slysel na Polaky uplne opacny nazory, cena sice polovicni, ale dvojnasobny problemy .

Ja mam sekvencni od Tartarini Evo 08 na Octavii 1,6 75kW a je to naprosta parada, prumerna spotreba je do 9litru /100 km a je to za hubicku, jasne porizovaci naklady jsou velky, ale hned jak to mas setris cca 1,4 Kč / km a to je super.

Jo, taky jezdím za 9 litrů. Pak člověku nevadí udělat si malej výlet jen tak, když to jezdí tak levně :-) Už bych si taky přál novější auto, místo letité oktávky, ale na druhou stranu si říkám, že to auto nemusím splácet, jezdí levně, vcelku spolehlivě, tak proč kupovat jiný?