Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podnikání-Polštáře. Prosím o Váš názor

Ahoj,
Chtěla bych se Vás zeptat na Váš nazor, Jestli je výhodné vyrábět polštáře,polštáře pro psi a kočky, podsedáky na židly, různé hadrové panenky,zvířata a vše různé z Textilu mini srdíčka, slepičky a vajíčka na velikonoce atd atd.... Jestli by to mohlo mít úspěch předevšim polštáře na zakázku (různé, se jmény, do zajimavých ineriéru) A jestli Vy sami by jste si něco takového objednali nebo Vás to zaujalo. Chtěla bych to dělat jako hobby a případně na internetu prodávat. Nejsem si ale jistá jestli by to někdo koupil

Děkuji za Váš názor

Pokud vytvořít něco inovativního, nového je to kumš prodat. Lidi to neznají, je třeba je přesvědčit, na druhou stranu je to třeba včas ochránit neb to konkurence rychle zkopíruje.
Pak tu je kopírování už známé věci - obrovská konkurence, výhody lze dosáhnout nízkými náklady na vstupu.
Nemá se cenu bavit o braku, který nikdo nechce.

Prostě to co teď děláš, zkus někde nabídnou a sledovat reakci tam. Tady v poradně je sekce Akva a Terra :-D

Přejít z koníčku do podnikání je tvrdé, o to tvrdší pokud na to nemáš nadání (píle, vytrvalost, ostré lokty....).