Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podnikání-Polštáře. Prosím o Váš názor

Ahoj,
Chtěla bych se Vás zeptat na Váš nazor, Jestli je výhodné vyrábět polštáře,polštáře pro psi a kočky, podsedáky na židly, různé hadrové panenky,zvířata a vše různé z Textilu mini srdíčka, slepičky a vajíčka na velikonoce atd atd.... Jestli by to mohlo mít úspěch předevšim polštáře na zakázku (různé, se jmény, do zajimavých ineriéru) A jestli Vy sami by jste si něco takového objednali nebo Vás to zaujalo. Chtěla bych to dělat jako hobby a případně na internetu prodávat. Nejsem si ale jistá jestli by to někdo koupil

Děkuji za Váš názor

Lidi jsou všelijací, je dost takových, kteří když mají něco koupit vlastním dětem tak se škrtí o každou korunu, ale na pejsánka vypláznou litr ani nemrknou. Neviděl bych to tak bledě, přinejmenším za zkoušku by to stálo.

Jeden cas u nas jedna pani sila pelechy pro psy, jak rikate matrace. Jednoduchy polstar s potahem, ktery se dal sundavat a prat. Po par letech zmizela z mistniho trhu a lide shaneli nahradu. Marne. Tak si myslim, ze jako privydelek, to smysl ma. Zvlast na serverech jako je aukro atd.
Jestli to ale vyrabite, dejte mi prosim vedet.

Proběhnout se po obchodech, např. Jisk, Ikea, různé zverimexy. Podívat se na ceny, zeptat se zájem a za kolik. Přes různé bazarové a aukční servry podívat se za kolik se prodávají + poštovné.
Odběratelé budou chtít minimální cenu, zboží do komise, platbu za 3 měsíce .....
Známý přiběhl s očima navrch hlavy, že viděl před Hornbachem dřevěné boudy, chatky atd .. a že chatku za 90000,- Kč dokáže vyrobit za 40000,- a že jim ji bude dodávat za 60000,- Nabídli mu 30000,- Nezačal podnikat.:-/

Pokud vytvořít něco inovativního, nového je to kumš prodat. Lidi to neznají, je třeba je přesvědčit, na druhou stranu je to třeba včas ochránit neb to konkurence rychle zkopíruje.
Pak tu je kopírování už známé věci - obrovská konkurence, výhody lze dosáhnout nízkými náklady na vstupu.
Nemá se cenu bavit o braku, který nikdo nechce.

Prostě to co teď děláš, zkus někde nabídnou a sledovat reakci tam. Tady v poradně je sekce Akva a Terra :-D

Přejít z koníčku do podnikání je tvrdé, o to tvrdší pokud na to nemáš nadání (píle, vytrvalost, ostré lokty....).