Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký materiál na postel

zdravim,
chtel bych postel na zakazku. Potreboval bych na sirku 200. Moc se nevyrabi, nebo jsou otresny a nelibi se mi. No a tak jsem uvazoval, ze bych si ji nechal udelat na zakazku. Jenze zde se nabizi, jake drevo volit.
Proto se ptam, mate-li zkusenosti, tak co zvolit na postel na zakazku..kvuli zivotnosti, vrzani a tak ¨:) diky

to se jako rozštípalo to dřevo? ty vago, tak to musela bejt nakládačka. jestli ta holka ještě žije, tak zažila něco co málokterá ;-) pokud seš ale takovejhle bombarďák, tak pak by asi bylo nejlíp provádět takovýhle věci spíš někde na zemi a venku, ne? :-D

no a pokud to povolilo ve spojích, tak to nebylo dřevem, ale blbě odvedenou prací truhláře