Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pákovka protéká z hubice

Chlapi, mám v koupelně pákovou baterii spojenou i se sprchou v jedno. Vždy po zastavení vody mě ještě asi tak 10 sek. protéká voda z hubice pákovky do umyvadla (ne ze sprchy). Bude to asi kartuší a těsněním, že ??? Všude jsem se dočel na internetu o tom, že voda lidem protéká po obvodu pákovky, ale ne jako teď u mě. Jsem mladší ročník, takže jsem se s tím kloudně ještě nesetkal. Výměnu bych také vlastně dělal poprvé :-/ Dík.

A jak si s tím má poradit ženská?!Pro mě je záhadou,že po sprchování voda stále kape.Někdy se ale stane,že po sprchování naopak nespadne ani kapka.Nedovedu si to vysvětlit.Někdy to téměř protéká a sbírám vodu,jindy pohoda.Obávám se,že toto mně nevysvětlí nikdo,přesto to píši,že se třeba génius najde. V tom případě díky. A.