Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aku šroubovák hoby -einhell 18V - je to k něčemu,nebo k ničemu?

Dobrý den,
sháním nějaký aku šroubovák s 2 bat. a narazil jsem na tento model:

http://aukro.cz/sroubovak-aku-bt-cd-18-2b-einhell- blue-za-899-kc-i2157969043.html

za tu cenu se mi to zdá jako dobré,co vy na to?Mám to do dílny na občasné použití,ne k výkonu živnosti a stálého řemesla.
Spíš mě zajímá,zda to není úplný šmejd tak na 2 hodiny provozu.
Díky s pozdravem Torturus

Ty nejrenomovanější firmy používají baterie z Číny. Nevíš o čem mluvíš. Ćína je velíkáááááá a v ní plno fabri, fabriček dílen a dílniček. No a v nich dělají výrobky pro renomované firmy, ty menší pro nerenomované firmy, ty ještě menší dělají napodobeniny a ty nejmenší mají v kůlně levné automaty a z těch nejlevnějších materiálů dělají šmejdy, které prodávají Vietnamci.
Pokud bys rozebral výrobek té nejznačkovější firmy, našel bys v něm součástky od hodně světových výrobců a i ty si to nechávají dělat v číně atd....
A k dotazu. Na Einhell dostaneš 2 roky záruku, baterie ti taky nějakou dobu vydrží, tak co řešit.
A když mi odešla po 5 letech baterie u mé vrzačky superznačky, tak jsem ji rozebral a byly tam články právě z Číny.
Dej si do Google Battery China a klikni na první odkaz www.asianproducts.com a další a uvidíš, kde všude jsou Činské baterie. :-D

Ale tak nebudem se chytat za slovo. Ja sem si podobny vrtacky behem poslednich cca 8 let poridi tri. Postavili toho se mnou dost, barak, stropy na mensi hale, kotce, lod, spousta drobny prace doma - treba pri michani barev. Nikdy s nima nebyl zadnej problem, krome toho ze jim tak po roce zacne klesat kapacita baterek a tak po dvou letech to zacne bejt neunosny - ale s tim clovek tak nejak pocita.

Mám doma jeden Einhell ještě ve žlutém provedení. Kupované před cca. 6 lety za litr v Hornbachu také s dvěma akumulátory. Světe div se, ale oba akumulátory fungují a vydrží celkem v pohodě ještě dnes. Je sice o něco těžší do ruky než značková konkurence, ale na běžnou hobby práci v pohodě stačí...
m.

Já mám malinko jiné provedení této aku vrtačky. Má dvě rychlosti a rychlonabíječku, takže baterie je nabitá cca za jednu hodinu. Jinak vzhled i barva jsou shodné. Ta moje stála asi 1300, včetně kufříku a dvou baterek. Mám ji více než rok, možná i víc, než dva roky a absolutně nic jí nemůžu vytknout. Když baterku nabiju a vrtačku několik měsíců nepoužívám, může se spolehnout, že po těch měsících není baterka samovybitá, ale normálně vše funguje. Výdrž baterie mi přijde dostatečná a navíc jsou baterky dvě a ta doba nabíjení 1 hodina...nikdy se mi nestalo, že bych musel čekat na nabití a nemohl dělat. Vlastně se mi stalo asi jen jednou, že jsem musel při práci vyměnit baterku a tu první dát nabíjet a to jsem dělal určitě několik hodin vkuse a poměrně intenzivně. Takže já mohu opravdu jen a jen doporučit, ale jak jsem napsal, nemám přesně tento výrobek.