Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TRUHLARSTVI - dyhovani

Mel bych takove specificke prani. Potreboval bych v budoucnu odyhovat gramofon. Samozrejme jen jeho drevenou cast, tedy vlastne jakousi "krabici" ze ktere by se vyndala elektronika.

Take pak stojan na hifi techniku, ktery by byl vyrobeny z drevotrisky.

zatim nemam ani tuseni jestli by to slo, a kolik by to asi tak mohlo stat.
nevite o nejakem truhlarstvi, kde by se timhle zabyvali a byli v tom hodne dobri ? jde mi o to, ze ten gramofon by musel byt proveden naprosto precizne, protoze predpokladam, ze by uz nebyl "druhy" pokus pokud by se neco nepovedlo.

idealni by bylo nejake prazske truhlarstvi.
diky za tipy pripadne kontakty kde bych se mohl informovat na podminky .

Demos absolutně zofalá záležitost, Jafholz se na dýhy specializuje, ale cena nevím nevím a je to kus cesty. Z prahy doporučuju na smíchově DIB, vyrábí dýhy a pak na Zbraslavi dýhárna čermák. Odýhuje, nebo jen poradí a prodá materiál.