Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest hlavy

Dobrý den
Před 4 roky mi u zubaře dělali zub v horní části chrupu do kořene dali nějaký kov nebo něco takového a asi dva roky mám divný tlak v hlavě přesně mezi očima a motá se mi hlava může to být od toho.

Vyjmenujte si"občas" vyjmenovaná slova po"V" a uvidíte,že tam není žádné VYDĚNÍ.Potom možná objevíte proč se ve Vaší koupelně "OBĚVUJE"vlhkost.Nechci být ani moralista ani Puňťa"""",ale někdy mne z toho pravopisu rozbolí i vyndavací zubní náhrada.Zdravím a těším se na Kutilrady.