Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolest hlavy

Dobrý den
Před 4 roky mi u zubaře dělali zub v horní části chrupu do kořene dali nějaký kov nebo něco takového a asi dva roky mám divný tlak v hlavě přesně mezi očima a motá se mi hlava může to být od toho.

loading...

Ještě dodám je to 10 let co mi mi oběvily roztroušenou sklerózu a beru léky FTY 720 může to mít spojitost ?Jednou za 3 měsíce jdu pro léky a na krev a když jim toto řeknu tak si to jen zapíšou a nic víc za měsíc jdu znovu.

No sice jsme na kutilském fóru, ale co :-)
Pravděpodobně vám zavrtali trn do zubu, což se dělá v případě, že je zub hodně oslabený a plomba by časem jako klín zub roztrhla. Takhle se opírá do trnu. Vás problém je dle mě nervového původu. Trn může tlačit na inervaci zubu v dřeni (buď nebyla čištěna, a nebo vyčištěna špatně, a nebo máte anomálii). S tím, že zuby jsou inervovány n. vagus, vyvolá jakékoli dráždění pocit na zvracení, motání hlavy, apod. Tohle by ale měl vyřešit zubař. Samo to nepřejde, léky nepomohou.

No na těžké kovy se krev testuje vzácně, pouze při podezření. Obvykle se stanoví bílá a červená krevní řada + krvinky, pak nějaké ty hladiny léků (pokud berete), jaterní testy. Jo a pokud jste pornoherec tak ještě HIV, SyF a hepatitidy :-D (to se totiž testuje co 3 měsíce...)

Vyjmenujte si"občas" vyjmenovaná slova po"V" a uvidíte,že tam není žádné VYDĚNÍ.Potom možná objevíte proč se ve Vaší koupelně "OBĚVUJE"vlhkost.Nechci být ani moralista ani Puňťa"""",ale někdy mne z toho pravopisu rozbolí i vyndavací zubní náhrada.Zdravím a těším se na Kutilrady.