
Restaurace s filmu muži v naději
Zdravim vsechny, predevsim Prahu-znalé kutily
ve filmu MUŽI V NADĚJI se cast deje odehravala v restauraci pod Karlovym mostem, podle filmu byl nazev restaurace tusim Dobry Apetit, bohuzel jsem zadnou takovou restauraci na internetu nenasel.
Nevite nekdo jestli takova restaurace doopravdy existuje, pripadne jak se jmenuje a kde presne je?
Budu rad za kazdy postreh
DKK
Restaurace byla postavena v aťasu, tudíž zcela vymyšlená.
To Matyas xl: Domek ve Višňové v Chalupářích byl použit jen zvenku a ještě jej filmaři se souhlasem majitelů trošku zdevastovali. Postavili venkovní dřevěné WC, udělali hnojiště - obojí u domku nebylo. Vnitřek byl celý postaven v ateliéru a neodpovídal skutečnosti v tom domku.
To jo no. Teď ten domek z Chalupářů vypadá takhle.
Rekostrukce domku údajně proběhla hned po natáčení seriálu. Ještě ji natáčenám zdrželi. Samozřejmě nevím, jestli to byla rekonstrukce jediná, jestli se to ještě víckrát nezměnilo později.
Naopak. Filmaři s dovolením majitele objekt pro točení zdevastovali a přistavěli chatrnou kadibudku a kůlny. Ovšem vnitřek je barrandovský ateliér. Točilo se jen z venku. Když je záběr zevnitř a někdo vchází, tak je vidět, že pozadí za dveřmi je nakreslené na plachtě kousek za těmi dveřmi.
Asi je to věcí úhlu pohledu. Když se podívám na fotku současné podoby domku, nebojím se nazvat devastací až to co proběhlo po natáčení do současnosti.
Jo, ale zkuste pohledat, jestli najdete, kde je interiér restaurace Café Max, která je rovněž ve filmu. Nenajdete nic, než Vinohradské divadlo zvenku, přitom restaurace/kavárna existuje a je to Hotel Europa na Václavském náměstí. Myslím, že i Dobrý Apetit existuje!
Ano skutecne Dobry Apetit existuje tedy exterier bohuzel restaurace uz nefunguje takze tezko rict zda je intetier skutecny ci nikoliv. Taky ny jsem tam ale zasla
Ahoj,
Jednalo se o interiér restaurace La Provence, která se nacházela ve Štupartské. Bohužel již nefunguje.
http://www.styloverestaurace.cz/restaurace/la-prov ence/