Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restaurace s filmu muži v naději

Zdravim vsechny, predevsim Prahu-znalé kutily :-)

ve filmu MUŽI V NADĚJI se cast deje odehravala v restauraci pod Karlovym mostem, podle filmu byl nazev restaurace tusim Dobry Apetit, bohuzel jsem zadnou takovou restauraci na internetu nenasel.

Nevite nekdo jestli takova restaurace doopravdy existuje, pripadne jak se jmenuje a kde presne je?
Budu rad za kazdy postreh :-)

DKK

Restaurace byla postavena v aťasu, tudíž zcela vymyšlená.

To Matyas xl: Domek ve Višňové v Chalupářích byl použit jen zvenku a ještě jej filmaři se souhlasem majitelů trošku zdevastovali. Postavili venkovní dřevěné WC, udělali hnojiště - obojí u domku nebylo. Vnitřek byl celý postaven v ateliéru a neodpovídal skutečnosti v tom domku.

Naopak. Filmaři s dovolením majitele objekt pro točení zdevastovali a přistavěli chatrnou kadibudku a kůlny. Ovšem vnitřek je barrandovský ateliér. Točilo se jen z venku. Když je záběr zevnitř a někdo vchází, tak je vidět, že pozadí za dveřmi je nakreslené na plachtě kousek za těmi dveřmi.

Jo, ale zkuste pohledat, jestli najdete, kde je interiér restaurace Café Max, která je rovněž ve filmu. Nenajdete nic, než Vinohradské divadlo zvenku, přitom restaurace/kavárna existuje a je to Hotel Europa na Václavském náměstí. Myslím, že i Dobrý Apetit existuje!