Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Musky kolem kvetinace

Dobry den vsem.Resime s pritelkyni problem v podobe malych cernych musek kolem kvetinace pokojove rostliny.Musky vyletaji a vraci se ke kvetinaci,je jich docela mnoho. Znate nekdo ucinny pripravek ci metodu jak se jich zbavit.Presazeni udajne nepomaha.Dekuji za kazdou radu.

Taky je na ně dobrej hřebíček (koření, ne ze železářství) zapíchat do květináčů, tyhle potvory ho nesnáší, tak se odstěhují jinam.
Osvědčená metoda jak se jim vyhnout je, před přesazováním koupený substrát upéct v troubě, čímž se zničí jejich vajíčka. Pak navhlčit a přesazovat kytky. V tom koupeným totiž bývají skoro vždycky.