Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tepelná izolace šikmé střechy

Dobrý den,

Doporučil by mi prosím někdo tepelnou izolaci do šikmé střechy? Jakou máte zkušenost co se týče tepelných vlastností v zimě a v létě. Popříp. zkušenost s izolací při montáži. (dělá se s ní blbě/dobře).
Vybírám a nerad bych přebral. Předem děkuji za rady.

Tomáši,
čedičová vata je dražší nežli skelná, páč je taková hustší, lépe drží mezi krokvemi. Tepelná hodnota by měla být označena lambdou a číslem 0,039 a níže 0,035 (to je lepší)
Vše je o penězích a možnostech
Pokud si vyberete střed, tak hodonota 0,039 je OK, a cena od 500Kč za kubík.
Ale pozor, nejde jen o vatu, ale o celkové provedení, páč špatným detailem zničíte vynaložené úsilí a peníze..
Trošku se orientujte dle ..Juta_obrazky
a pak návody na internetu