Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzla voda

Tak mi zamrzla voda. Asi vim kde. Při výstupu ze studny je nejvýš a to cca 40cm po zemí. Nemáte někdo typ, jak to rozmrazit? Někde jsem četl, že je na to dobrá pára, tak zítra odpojím sací koš a naženu tam páru z parního čističe. Potrubí je z plastu. Nebo máte někdo nějaký jiný typ?

Mládenci, mám jednu radu, která bohužel není nic platná původnímu tazateli, který má plastové potrubí. Může ale někdy pomoci při rozmrazování pomocí "táboráku". Výsledek nic moc, protože většina tepla z táboráku odplápolá mimo. Takže: vezmete trochu izolační vaty, omotáte bolavé místo, omotáte drátem. Pak to PŘIMĚŘENĚ polijete naftou (NIČÍM JINÝM), zapálíte, a po vykouření jedné cigaretky se už můžete zajímat o výsledek. Když ještě nic, přidáte trochu nafty a pokračujete. Táborák je celkem malý, a dobře soustředěný na místo činu. Ať se vám daří. (Jo, a kdo to poleje něčím jiným než naftou, je vůl, a ať si pak nestěžuje).