Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nové matrace - jaké vybrat?

Dobrý den ve spolek. Můj dotaz je pro všechny, kdo si v posledních letech kupovali nějakou "lepší" matraci. Já totiž spím na klasické staré a obyčejné matraci, ale dost často mne v poslední době bolí záda.

Chtěla bych nějakou matraci, která mi od bolestí ve spodní části zad pomůže (jasně, že ji nevyřeší, ale doufám alespoň zmírní), ale nikde na internetu se mi nedaří najít odpověď která že by to měla být.

Co jsem si tak pročítala články, dobré by měly být:

matrace ze studené pěny
latexové matrace

Problém ale je, že všechny informace, které jsem našla asi psali prodejci matrací - mě spíš zajímají zkušenosti konkrétních lidí. Proto prosím, pokud máte některé z uvedených typů matrací, můžete se podělit o zkušenosti?

Je mi jasné, že to budu muset zkombinovat ještě s postelovým roštem a anatomickým polštářem, ale myslím, že mým zádům by to mohlo hodně ulevit...

mo my jsme kupovali ty latex + žíně 3x a syn , snacha a vnuk si to nemohou vynachválit. Já s manželkou máme latexové ale už staré a uvažuji rovněž o těch latex+žíně. Dobrá matrace se levněnekoupí. Syn si pochvaluje zlepšení problému se zády...rošty mají lamelové, vnuk nějakou postel od nejfutonu. Ale museli si zvyknout na tvrdší matrace...