Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Žárovka svítí, jak se jí chce

Dobrý večer, spojil jsem kabel s keramickou objímkou E27 a vše fungovalo. Umístil jsem ji na místo, kde by měla být a nefungovala. Dotáhl jsem šroubky, nechal ji bez bakelitové části a svítila. Zamontoval jsem to dohromady a už zase nesvítí. Neví někdo prosím, kde by mohl být problém?

ahoj
Žárovky mívají občas takové blbé zvyky že si dělají co chtějí. Často je na chodbách měním a rovnám jejich vnitřní kontakty izolovanými kleštěmi a ještě při vypnuté elektřině!!! tak aby se dotýkaly s silou a ne jen lehce, to se potom vyhřívají přechodem a po čase zajiskří a musí se měnit i patice. Takže kontakty řádně dotažené jak uvnitř tak i na žárovce a bude klid.