Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký je časový limit na přepsání vozidla na nového majitele?

Zdravim,
chtěl bych se zeptat jestli je nějaký časový limit na přepsání vozidla na nového majitele, nebo jestli je to neomezené.
Koupil jsem motorku a původní majitel už nechal TP přepsat na mě, ale já jsem ještě nebyl na úřadě kde mi vydají novou SPZ a zapíšou mě do TP ještě bydliště a další blbosti. Je na to nějaký limit, nebo můžu jet na evidenci a pro značku třeba za půl roku?
Díky moc!

Jsem skoro ve stejny situaci.. motorku jsem koupil koncem prosince, hned druhej den si vyridil povinny ruceni, predchozi majitel ji odhlasil na me, ale evidenci mam v planu podniknout az nejak na jare.. prehlasit bys to mel dle zakona tusim do sedmi dnu, ale pri prekroceni tyhle doby se nic nedeje, pokutovany to neni. musis mit jen pojistku. Kdy si tu motorku koupil?