Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízká vlhkost vzduchu

Dobrý den
Skoro rok bydlíme va vesnici v rekonstruovaném domě ve kterém se dělala izolace a proto vysichá nechápu ale vlhkost vzduchu uvnitř která se pohybuje od 40 do 42 procent větrat no nevím venku je kolem dvaceti teď zrovna prádlo sušíme taky doma ale stejně to nepomáhá četl jsem ,že ideální vlhkost je mezi 40 a 60 a mi jsme na hraně dnes asi koupím zvlhčovač nemáte někdo rady jak to je možné teď zrovna teplota 23 vlhkost 41 ,docela dost blbě se tady už dýchá při spaní mít vodu u postele a každou chvíli pít

Tak nevím zvládat suchý vzduch není jen tak zvlhčovač na plno na každém topení výparník a ještě sušíme prádlo doma a takhle se dostanu jen na 52 prcent vlhkosti jak vypnu třeba jen zvlhčovač hned to spadne dolů i pod 40 procent už nevím co s tím