Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka whirpool

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na myčce se mi začala objevovat chyba F6, měl by to být znečištěný filtr, ale já ho vyčistila i celou myčku a problém přetrvává dále. Můžete mi poradit čím by to mohlo být

Děkuji za odpověď

Dobrý večer.

Paní Lenka má už asi problém odstraněný, ale u mě se vyskytl podobný. Po zapnutí myčky se objeví chybové hlášení F6 a E4.
Několikrát jsem myčku odpojil od sítě a myčka naskočila a pár dnů jela. Poté se, ale chyba objevila znovu.
Máme myčku Whirlpool ADG 6240 FD.

Budeme rádi za jakoukoliv informaci.

Děkuji.

Jiří

PS: můžete poslat odpověď i na jurabarton(zavinac)seznam.cz