Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka whirpool

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na myčce se mi začala objevovat chyba F6, měl by to být znečištěný filtr, ale já ho vyčistila i celou myčku a problém přetrvává dále. Můžete mi poradit čím by to mohlo být

Děkuji za odpověď

Velmi záleží na modelu, pokud vím tak některé Whirlpoolky mají F6 jako chybu odtoku a jiné naopak jako chybu přítoku vody.
Je potřeba se skutečně podívat do manuálu - pokud tam chybový kód není popsán, dá se to většinou přes google dohledat, ale musí to být pro ten konkrétní typ myčky.
Stejně tak může pomoct více info, kdy se F6 objevuje. Při zapnutí mycího cyklu? Při prvním pokusu o vypouštění?

Dobrý večer.

Paní Lenka má už asi problém odstraněný, ale u mě se vyskytl podobný. Po zapnutí myčky se objeví chybové hlášení F6 a E4.
Několikrát jsem myčku odpojil od sítě a myčka naskočila a pár dnů jela. Poté se, ale chyba objevila znovu.
Máme myčku Whirlpool ADG 6240 FD.

Budeme rádi za jakoukoliv informaci.

Děkuji.

Jiří

PS: můžete poslat odpověď i na jurabarton(zavinac)seznam.cz