Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát nahrávání dvd rekordéru

poradíte někdo mám dvd rekordér a mám nahraný film z vhs na pevný disk rekordéru když dám kopírovat z pevného disku na dvd nosič nabízí mi to několik záznamových režimů a to XP,Auto,Rychle,MLP,EP,LP,SP který formát mám dát aby bylo možné dvd přehrát i v obyčejném dvd přehrávači

no jde o to v jaké kvalitě jste to nahrával na pevný disk-pokud sp (Standart.přednastaveno), tak z toho můžete udělat max. horší...

když dáte rychle, mělo by se to vypálit max. rychlostí ve stejném formátu-bezezměny....

jinak kvalita sp je 2hodiny na klasiku dvd, xp=hodina na klasiku dvd